Poznajmy się

Mam na imię Karolina, a to są moje zapiski. Jestem mamą maleńkiego Frania, żoną Tomka, córką Jadwigi, przyjaciółką, dziennikarką lifestylową, praktykiem content marketingu, niepoprawną gadułą, aktywnym leniem i gotującym smakoszem.

Pisanie to mój zawód i pasja. Słowa z mojej głowy układają się w zdania trochę mimowolnie, nawet teraz, na urlopie macierzyńskim, gdy nieco wbrew mojej naturze, głównie siedzę w domu i karmię dziecko, gotuję, sprzątam lub spaceruję. – Czemu by więc tego nie spisać? – pomyślałam.

Nie roszczę sobie praw do udzielania porad jakiejkolwiek mamie czy ojcu, nie wiem wszystkiego o dzieciach, nie mam recepty na ich wychowanie, nie chcę być kolejną blogerką parentingową i deklaruję, że jeżeli kiedyś wrzucę tu artykuł sponsorowany, niech mi ręka uschnie.

Czytelniku, który czytasz moje zapiski, traktuj je proszę jak prywatny pamiętnik, który uchyliłam dla cudzych oczu wierząc, że być może ktoś, tak jak ja, bardzo bał się nowej roli rodzica, a opisane tu moje przeżycia pomogą ją nieco oswoić, lub zwyczajnie i bez wyższego celu, urozmaicą komuś czas przy kawie. Dziękuję za odwiedziny. Rozgość się.

Advertisements